Medarbejdere

Vi er eksperter i al slags brolægning af sten og belægning med fliser på store arealer i forbindelse med offentlige byggerier, erhvervs- og boligbyggeri.

Vi håndplukker de bedste folk til opgaven og sørger for en holdbar og solid løsning.

Medarbejdere

Glenn Tønnesen

Driftschef

Tlf:  20 69 04 50
Mail: glenn@bganlaegsteknik.dk

Tina Grøn Møller

Administration

Tlf: 28 99 31 87
Mail: tina@bganlaegsteknik.dk

Gert Johansen

Afdelingschef, Entreprenør

Tlf: 22 44 19 93
Mail: gert@bganlaegsteknik.dk

Kristian Schjønberg

Projektleder, Entreprenør

Tlf: 20 69 04 70
Mail: kristian@bganlaegsteknik.dk

Tanja Ekelund

Afdelingschef, Gartner/vinter

Tlf: 60 46 67 23
Mail: tanja@bganlaegsteknik.dk

Chris Randa

Koordinator, Gartner

Tlf: 20 69 04 60
Mail: chris@bganlaegsteknik.dk

Mikkel Bentzon

Beregner

Tlf: 20 91 13 12
Mail: mikkel@bganlaegsteknik.dk

”Vi elsker sommer- og vintervedligehold.”

Anlægstekniker Tanja Ekelund

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk